preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Brojač posjeta
Ispis statistike od 21. 2. 2011.

Ukupno: 263624
Ovaj mjesec: 2147

 

free counters

Raspored zvona
 
JUTRO
1. 8.00 - 8.45 
2. 8.50 - 9.35 
3. 9.40 – 10.25 
ODMOR 10.25 - 10.40
4. 10.45 - 11.30
5. 11.35 - 12.20 
6. 12.25 - 13.10 
 
POSLIJE PODNE
1. 14.00 – 14.45
2. 14.50 – 15.35
3. 15.40 – 16.25
ODMOR 16.25 - 16.40
4. 16.45 – 17.30
5. 17.35 – 18.20
6. 18.25 – 19.10
 
RSS Reader
CARNET
19.04.2021. 08:30
Virtualna radionica: ,,Dvosmjerna komunikacija u virtualnom okruženju"
CARNET nastavlja niz virtualnih radionica za odgojno-obrazovne djelatnike u školama s temama vezanim uz pripremu i provedbu videokonferencijske, virtualne i kombinirane nastave, upoznavanje sa sadržajima i uslugama koje izrađuje CARNET, ... The post Virtualna radionica: ,,Dvosmjerna komunikacija u virtualnom okruženju" appeared first on CARNET .

Popis djelatnika u šk. god. 2020/2021

RAVNATELJ

 

 

v.d. Marko Križanac

 

 

 

 

 

 STRUČNA PEDAGOŠKA SLUŽBA

 

 

 

 

 

Slavenka Maršić   

psiholog

 

Ivana Španjić            

pedagog

 

Jelena Maroš          

logoped

 

Ivana Pletikosić

knjižničar

 

 

RAZREDNA NASTAVA 

 

 

MATIČNA ŠKOLA

 

 

 

 

 

Željka Gaurina   

1.a

 

Davor Ratković                     

1.b

 

Maja Alat

Ines Mandac 

1.c

 

Marina Perković

2.a

 

Maja Radanović

2.b

 

Lada Lovrić

2.c

 

Nada Čačija                

3.a

 

Tina Poljak

3.b

 

Diana Župić               

4.a

 

Inga Marendić             

4.b

 

Tatjana Šandrić          

4.c

 

 

 

 

 PŠ LUČANE

 

 

 

 

 

Ana Jerkan Boban

1. i 4.

 

Dijana Runje (Mateja Živalj)

2. i 3.

 

 

 

 

 PŠ KARAKAŠICA

 

 

 

 

 

Ivana Marunica

1. i 2.

 

Branka Munivrana

3. i 4.

 

 

 

 

 PŠ ČITLUK

 

 

 

 

 

Sintija Šipić (Anita Buljan)

1. i 3.

 

Mirjana Čugura

   2.

 

Suzana Jenjić (Ivana Domazet)

   4.

 

 

 

 

PREDMETNA NASTAVA

 

 

 

 

 

Vesna Mastelić                                

 

Hrvatski jezik

Emilija Milanović             

 

Hrvatski jezik

Ana Vučković Grčić                    

 

Hrvatski jezik

Nikolina Vuković

 

Hrvatski jezik

Daria Delija

 

Hrvatski jezik

Antonija Kardoš

7.a

Matematika

Valentina Žanko

 

Matematika

Marija Jukić Glavurdić                      

8.d

Matematika / Fizika

Jasminka Srđenović          

 

Engleski jezik

Anita Markulin                 

 

Engleski jezik

Željka Caktaš            

6.b

Engleski jezik

Ankica Perić

 

Engleski jezik

Andrijana Biljaka

 

Njemački jezik

Ivana Bilandžić                 

 

Talijanski  jezik

Jure Poljak             

 

Priroda / Biologija

Ivanka Sučić                      

 

Biologija/Kemija

Dijana Gulić                     

6.a

Priroda/Biologija / Kemija

Sergej Despot

5.c

Povijest

Renata Gulam                

7.c

Povijest

Anna Delaš                

5.a

Geografija

Nikola Viculin

8.a

Geografija

Zdravko Bošnjak               

7.b

Tehnička kultura

Ante Jurić                        

5.d

Likovna kultura

Tonka Maroević             

6.c

Glazbena kultura

Ante Prolić                       

 

Glazbena kultura

Marko Pereža

Katarina Šušnjara        

Anđelko Čačija         

 

Informatika

Informatika

Informatika

Josipa Vučković                    

 

Informatika / Matematika

Ivica Zorica                 

5.b

Tjelesno zdravstvena kultura

Dragan Jelenić                

 

Tjelesno zdravstvena kultura

Nađa Buljan               

8.c

Vjeronauk

Berislav Perković-Paloš    

8.b

Vjeronauk

Ankica čs Dominika Vrdoljak

 

Vjeronauk

Nives Šušnjara

 

Vjeronauk

 

 

 

ADMINISTRATIVNO - TEHNIČKO OSOBLJE

 

 

 

 

 

Anđelka Perić                  

 

Tajnica

Dragan Malbaša              

 

Računovođa

Lucija Jagnjić                  

 

Administrator

Ivan Malbaša                   

 

Domar

Saša Jadrijević  (Branimir Tomić)  

Ivana Bilandžić

 

Domar/Ložač

Kuharica             

Željka Marković-Šilan      

 

Spremačica

Danira Tadić-Šutra           

 

Spremačica

Tea Vukelić                      

 

Spremačica

Amalija Vidić

Dragica Dukić          

 

Spremačica

Spremačica

Ivana Klapež       

 

Spremačica (PŠ Lučane)

Gordana Runje             

 

Spremačica (PŠ Karakašica)

Miroslava Križanac            

 

Spremačica (PŠ Čitluk)

 

Popis djelatnika u šk. god 2019/2020.
RAVNATELJ    
v.d. Marko Križanac    
     
 STRUČNA PEDAGOŠKA SLUŽBA    
     
Slavenka Maršić    psiholog  
Ivana Španjić             pedagog  
Jelena Čota           logoped  
Ivana Pletikosić knjižničar  
     
RAZREDNA NASTAVA     
MATIČNA ŠKOLA    
     
Marina Perković      1a  
Maja  Radanović                      1b  
Lada Lovrić              1c  
Nada Čačija 2a  
Tina Poljak 2b  
Diana Župić 3a  
Inga Marendić                 3b  
Tatjana Šandrić 3c  
Branka Munivrana                4a  
Maja Alat              4b  
Davor Ratković           4c  
     
 PŠ LUČANE    
     
Dijana Runje 1. i 2.  
Ana Jerkan Boban 3. i 4.  
     
 PŠ KARAKAŠICA    
     
Ivana Marunica 1. i 4.  
Željka Gaurina 2. i 3.  
     
 PŠ ČITLUK    
     
Mirjana Čugura 1.  
Mateja Živalj 2.  
Anita Buljan 3.  
Sintija Šipić  4.  
     
PREDMETNA NASTAVA    
     
Ivan Šuste                                  6b Hrvatski jezik
Vesna Mastelić                                   Hrvatski jezik
Ana Vučković Grčić                     7d Hrvatski jezik
Emilija Milanović              7a Hrvatski jezik
Šinka Mihaljević               Matematika
Antonija Kardoš 6a Matematika
Nediljka Domazet              Matematika
Marija Jukić Glavurdić                         Matematika / Fizika
Jasminka Srđenović             Engleski jezik
Anita Markulin                  8a Engleski jezik
Željka Caktaš             5b Engleski jezik
Ankica Perić   Engleski jezik
Andrijana Biljaka   Njemački jezik
Ivana Bilandžić                    Talijanski  jezik
Jure Poljak                Priroda / Biologija
Ivanka Sučić                         Biologija/Kemija
Dijana Gulić                      5a Priroda/Biologija / Kemija
Sergej Despot 8c Povijest
Renata Gulam                 6c Povijest
Anna Delaš                   Geografija
Nikola Viculin   Geografija
Zdravko Bošnjak                  Tehnička kultura
Ante Jurić                         8d Likovna kultura
Tonka Maroević              5c Glazbena kultura
Ante Prolić                          Glazbena kultura
Marko Pereža                      Informatika
Josipa Vučković                       Informatika / Matematika
Ivica Zorica                  8b Tjelesno zdravstvena kultura
Dragan Jelenić                   Tjelesno zdravstvena kultura
Nađa Buljan                7c Vjeronauk
Berislav Perković-Paloš     7b Vjeronauk
Ankica čs Dominika Vrdoljak   Vjeronauk
Nives Šušnjara   Vjeronauk
     
ADMINISTRATIVNO - TEHNIČKO OSOBLJE    
     
Anđelka Perić                     Tajnica
Dragan Malbaša                 Računovođa
Lucija Jagnjić                     Administrator
Ivan Malbaša                      Domar
Saša Jadrijević                     Domar/Ložač
Željka Marković-Šilan         Spremačica
Danira Tadić-Šutra              Spremačica
Tea Vukelić                         Spremačica
Amalija Vidić             Spremačica
Vesna Vučković            Spremačica
Anka Batarelo              Spremačica(PŠ Lučane )
Gordana Runje                Spremačica(PŠ Karakašica )
Miroslava Križanac               Spremačica (PŠ Čitluk)
              
Kontakt


Nedavno objavljeno

 


Anketa
Paziš li što je na fotografijama koje objavljuješ na internetu (Instagramu, Facebook-u i slično)?





 

Poveznice





















      


Kalendar
« Travanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Za učenike

Korisni linkovi
Stranice
 • Zbornica
 • Učitelji
 • Škole
 • Carnet
 • CERT
 • AZOO
 • Stručni skupovi
 • MZOŠ

Dnevni tisak





preskoči na navigaciju